Вантажівка в лізинг: особливості оформлення та переваги

Вантажівка в лізинг: особливості оформлення та переваги

Відкриття чи розширення власного бізнесу, розвиток підприємства завжди потребує грошових вкладень. Якщо необхідно придбати вантажний транспортний засіб, але вільних фінансів немає, оптимальним рішенням стане купити вантажівку в лізинг. У цьому матеріалі будуть розглянуті основні особливості та переваги цієї процедури.

Купити вантажівку в лізинг - що являє собою процедура

Це поняття добре знайоме представникам бізнесу, оскільки близько 40% автомобілів в Україні надаються саме у лізинг. Говорячи простою мовою – це щось середнє між кредитом та орендою.

Наприклад, вам потрібно придбати спецтехніку, але ви не маєте необхідної сумою. І тут укладається договір, яким авто надається в лізинг. Після цього ви щомісяця виплачуєте фіксовану суму, яка є як орендним, і кредитним платежем. Ви заробляєте на техніці гроші та гасите кредит на вигідних умовах.

Процедура оформлення

Сам процес оформлення досить простий:

  • клієнт підбирає оптимальний варіант транспортного засобу;

  • далі заповнюється заявка й у лізингову організацію передається необхідний пакет документації;

  • при позитивному вирішенні між сторонами укладається угода;

  • клієнт сплачує початковий внесок.

ТЗ страхується і передається лізингоодержувачу терміном, зазначений у угоді. Клієнт погашає встановлену у договорі вартість авто за заздалегідь вказаним графіком платежів. Якщо після завершення вищевказаного терміну всю суму заборгованості погашено – вантажівка перетворюється на власність лізингоодержувача.

Переваги купівлі вантажівки у лізинг

Ця процедура має ряд переваг для лізингоодержувача.

  1. Немає необхідності збирати величезний пакет документації, як це відбувається у випадку кредитування.

  2. Лізингова компанія несе витрати на реєстрацію та страхування об'єкта, надаючи клієнту розстрочку на весь період, зазначений у договорі.

  3. Усі платежі абсолютно прозорі, приховані комісії відсутні.

  4. Таким чином, можна взяти тільки новий автомобіль, тому якість роботи буде на порядок вищою.

Крім того, це дуже вигідно, ви берете ТЗ, заробляєте на ньому гроші та оплачуєте необхідну суму. Якщо ви бажаєте купити вантажівку в лізинг, звертайтесь до компанії АВТЕК. Це офіційний дистриб'ютор багатьох автовиробників, який забезпечує максимально вигідні умови для клієнтів.

Джерело: https://avtek.ua/ua/c-avtotekhnika